Unturned 3 - Polski Serwer
Seria z Unturned - Retu - Wersja do druku

+- Unturned 3 - Polski Serwer (https://polski-survival.pl)
+-- Dział: Unturned (https://polski-survival.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Multimedia (https://polski-survival.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Seria z Unturned - Retu (/showthread.php?tid=2515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Seria z Unturned - Retu - Retu - 10.03.2017

Siemka, chciałem wam podrzucić już siódmy odcinek z mojej serii z Unturned, ale pierwszy za to z polskiego survivalu (a dokładniej S4). 
Gramy sobie totalnie na czilku ze znajomymi, a potem sobie składam z tego jakieś ładnie pomontowane odcineczki. Jakość audio i obrazu na pewno nie jest zła, na montaż myślę, że też nie ma co narzekać, a i muzyka w tle jest. Śmieję się
Jedyne do czego możecie się przyczepić to nasz skill w strzelaniu, ale tak to wygląda bo dobrym pół roku przerwy. 

Także serdecznie zapraszam do sprawdzenia filmiku, a jak sie spodoba to do subskrypcji kanału i innych odcinków! Uśmiechnięty

Pozdrowionka. Śmieję się 

RE: Seria z Unturned - Retu - Conore - 11.03.2017

Bardzo przyjemnie oglądało mi się twój filmik.Co do skilla w strzelaniu , może i nie jest dobry ale jako tako sobie radzicie.
Leci oczywiście subskrypcja i łapka w górę i zapraszam Cię także na serwer S6.

Pozdrawiam

RE: Seria z Unturned - Retu - elclasicio - 11.03.2017

OOOO Nareszcie kolejny odcinek!
Czekałem i się doczekałem :^ (Oglądałem Cię jak się reklamowałeś na u**u***d.p* Uśmiechnięty Biorę się do oglądania Śmieję się

RE: Seria z Unturned - Retu - Retu - 14.03.2017

Dzięki za opinie od Panów wyżej. :Uśmiechnięty

Przy okazji zapraszam do sprawdzenia kolejnego odcinka! Śmieję się

RE: Seria z Unturned - Retu - Conore - 14.03.2017

Fajny odcineczek ;p
Osobiście polecam tobie zacząć grać z 3 osoby , wtedy może lepiej będziesz radził sobie ze strzelaniem :d

Pozdrawiam

RE: Seria z Unturned - Retu - KoLibeR - 15.03.2017

Widzę, że coraz więcej osób nagrywa u Nas.

Zapraszam do kontaktu Steam/PW/TS w celu podjęcia współpracy Uśmiechnięty

RE: Seria z Unturned - Retu - Retu - 15.03.2017

(14.03.2017, 23:52)Conore24 napisał(a): Zarejestruj się lub zaloguj, aby widzieć zawartość.Fajny odcineczek ;p
Osobiście polecam tobie zacząć grać z 3 osoby , wtedy może lepiej będziesz radził sobie ze strzelaniem :d

Pozdrawiam

No właśnie na początku nauczyłem się grać z pierwszej i próbuje się już tego odzwyczaić, ale ciężko idzie.. Puszcza oczko

RE: Seria z Unturned - Retu - Vallasus - 15.03.2017

Bardzo fajnie ogląda mi się twoje filmy, już czekam na kolejny odcinek Uśmiechnięty

RE: Seria z Unturned - Retu - Grzechu033 - 16.03.2017

Bardo mnie cieszy że ktoś zaczyna nagrywać fajne i ciekawe odcinki z PS.
PS:Bardzo fajne filmy oby tak dalej wam szło.

RE: Seria z Unturned - Retu - Retu - 17.03.2017

Jeszcze raz dzięki za wszystkie komentarze. Uśmiechnięty

Dzisiaj nietypowo - gdyż odcinek nie z mojej perspektywy, a perspektywy kumpla z teamu. 
Serdecznie zapraszam do sprawdzania :Śmieję się

Btw. dajcie znać czy lepiej jest w 30 czy 60fps (z dwa kolejne odcinki będą tak czy siak w 30, gdyż były już jakiś czas temu nagrane.) 

RE: Seria z Unturned - Retu - Conore - 17.03.2017

Lepiej w 60 fps ;d
Kolejny bardzo fajny odcineczek ,przyjemnie się oglądało ;p

Pozdrawiam

RE: Seria z Unturned - Retu - SOULJA - 17.03.2017

eekeleoelo

RE: Seria z Unturned - Retu - Retu - 22.03.2017

Siema, siema, siema, o tej porze każdy odcinek z unturned obejrzeć może xD! 
Dzisiaj podrzucam początek rajdu na naszą bazę, o ile w ogóle można nazwać to było rajdem. Polecam oglądać do końca, bo cała akcja rozkręca się z czasem, a przy okazji robi się coraz śmieszniej. 

Pozdrawiam bardzo serdecznie Panów, którzy próbowali wyrządzić nam jakiekolwiek szkody. Puszcza oczko

RE: Seria z Unturned - Retu - Retu - 27.03.2017

No witam. Kontynuacja ostatniego odcineczka, w którym to pewna grupa wykwalifikowanych specjalistów próbuje rajdować naszą bazę. Czy im się udało? Czy może jednak nie? Zapraszanko do oglądania. Śmieję się

No i standardowo zachęcam do subka/lajka, jeżeli Wam się podobało. Dzięki za dużą aktywność pod ostatnimi filmami i sporo lajków, miło się na to patrzy i ma ochotę robić się coś dalej. Pozderki. Uśmiechnięty

RE: Seria z Unturned - Retu - SebaSpartan - 27.03.2017

Osobiście bardzo podobają mi się twoje każde nowe odcinki z Unturned wprowadzasz taki spory dreszczyk emocji ;D

Jeśli macie  wolne jakieś miejsce w drużynie to z chęcią złącze z wami siły Uśmiechnięty